X Gminny konkurs wiedzy o książce

W imieniu organizatorów, Ośrodka Kultury w Wieliszewie oraz Biblioteki Publicznej w Wieliszewie, pragnę gorąco zaprosić uczniów Państwa szkoły do wzięcia udziału w „X Gminnym Konkursie Wiedzy o Książce”.

Tegoroczny konkurs zostanie przeprowadzony stacjonarnie, w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach i będzie miał formułę drużynowego turnieju szkół.

Hasłem tegorocznego konkursu jest „Jubileuszowo i Kryminalnie” i mamy nadzieję, że oprócz rywalizacji, uczniowie podczas przygotowań i w trakcie konkursu będą się przede wszystkim dobrze bawić, a wybrane przez nas tytuły zachęcą ich do sięgnięcia po kolejne książki.

Konkurs zostanie rozegrany 10.05.2024 i będzie jednym z wydarzeń tegorocznego Tygodnia Bibliotek.

Na zgłoszenia drużyn czekamy do 6 maja 2024r.

Regulamin_X_konkursu_wiedzy_o_ksiazce.pdf